Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, oferta

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, oferta

Czy można znaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, ale żeby była niższa od tej rynkowej.

Alexiii

Posty: 1

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, wobec tego bardzo spore znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie wiecej.

namok

Posty: 4

 
Warszawa zawsze miała niezmiernie drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

labuh

Posty: 17

 
Znaczny wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera fotografie i precyzyjne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś poszukuję.

Franuś

Posty: 8

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w porządnej cenie, lecz trzeba się liczyć z tym, iż do metra będzie daleko. Na nieszczęście trzeba zrezygnować z czegoś, jeżeli zależy nam na tym, aby cena była niezwykle słynna.

Asia

Posty: 4

 
Trzeba niesłychanie lubić wielkie zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

Himu87

Posty: 16

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Czarek

Posty: 8

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

Radziu

Posty: 12

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje najczęściej polują biura nieruchomości. Trzeba być rzeczywiście bardzo szybkim żeby można było odszukać tanie mieszkanie czy różne nieruchomości. Trzeba mieć na to sporo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu niestety nie dysponuje.

bajubaju

Posty: 15

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Możliwości na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

Mariusz

Posty: 2