Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Biuro księgowe w Cieszynie, jakie ?

Biuro księgowe w Cieszynie, jakie ?

Witam. Poszukuję dla swojej firmy księgowości w Cieszynie. Jeżeli możecie polecić jakąś firmę, jaką znacie, z góry niezwykle dziękuję.

Anno Domini

Posty: 13

 
Wszelka pomoc odnośnie księgowości :) Od roku korzystam ze pomocy tego biura księgowego w Cieszynie i nie żałuję wyboru http://www.biuro-rachunkowe-cieszyn.pl/service/uslugi-ksiegowe-1. Doświadczona obsługa, polecam.

dzaman

Posty: 15

 
No właśnie, bo też zastanawiałam się czy nie skorzystać z takiego programu. Mam jednak obawy. Najlepiej to zlecić obsługę profesjonalistom. Muszę wybrać jakieś biuro księgowe w Cieszynie, a nie szukać dziwnych rozwiązań.

Gucio

Posty: 15

 
Działałem do czasu sam, ale z perspektywy czasu i doświadczenia na tym polu nie polecam :) Najlepiej od razu znaleźć jakieś dobre biuro rachunkowe w Cieszynie i zacząć współpracę. Życzę dobrych wyborów i spokojnych głów.

DiD3K

Posty: 14

 
Rzeczywiście można się nieźle zapętlić i stracić panowanie nad dokumentacją. Poza tym jak wybierzesz usługi księgowe, masz wszystko z głowy. Też korzystam z jednego z biur w Cieszynie i nie żałuję opłaty :)

Lalka

Posty: 10

 
To prawda, że ciężko znaleźć mega kompetentne biuro z księgowością w języku czeskim. Jak dla mnie musiałaby być to również kompleksowa obsługa, żebym nie musiała zatrudniać kilku osób od różnych czynności. Mam nadzieję, że coś się tu zadzieje na forum i znajdziemy pomoc, jakiej potrzebujemy.

hamm45

Posty: 12

 
Ofertę usług BHP w Cieszynie ma sporo biur rachunkowych. Mam nadzieję, że w końcu sprawdzi się któreś w zakresie moich oczekiwań :) Z ostatniego biura, z którego korzystałem w ramach szkoleń nie byłem zadowolony. Wszystko odbyło się po łebkach. Nie o to mi chodziło względem pracowników. I jak tu zaszczepić w ludziach dbałość o bezpieczeństwo pracy?

Lamusek

Posty: 22

 
Dziś tu jutro tam :) Nie wyobrażam sobie takiego skakania. Dlatego też muszę w końcu znaleźć jakieś dobre biuro rachunkowe w Cieszynie, które zapewni mi kompleksową obsługę. Nie ukrywam, że w języku czeskim będę potrzebował w niedługim czasie pomocy, więc taka oferta byłaby, jak znalazł. Ze zniecierpliwieniem również czekam na Wasz odzew.

Damiano

Posty: 18

 
Przez krótko miałem taki program do księgowości, ale to u mnie nie zdawało egzaminu. I tak potrzebowałem usług BHP w Cieszynie, więc teraz współpracuję już z biurem rachunkowym, bo to najlepsze rozwiązanie.

denkrost

Posty: 7