Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

ogrzewanie podłogowe kraków, dobra firma ?

ogrzewanie podłogowe kraków, dobra firma ?

Na już potrzebuje firmy, która wykona mi ogrzewanie podłogowe w Wieliczce. W grę wchodzą tylko firmy z dużym doświadczeniem.

Worms

Posty: 1

 
Montowali mi ogrzewanie podłogowego w Nowym Brzesku i jestem zadowolony. Sezon za mną, a opału poszło o wiele mniej. Oszczędności są naprawdę bardzo duże, dlatego warto było.

czes212

Posty: 20

 
Korzystałem z usług hydraulika w Niepołomicach, natomiast nie wiem czy znajdę teraz na niego namiary. Muszę poszukać i jak coś to dam Wam znać.

drumer

Posty: 9

 
Mnie specjaliści od ogrzewania podłogowego wmawiali, iż jak się ma deski albo panele to nie można tego zamontować. Inna firma powiedziała, iż wszystko się da zrobić i to zrobili.

bajubaju

Posty: 15

 
Chciałem założyć sobie takie ogrzewanie, ale nie było wtedy jak. Teraz to dopiero może jak będzie jakiś większy remont to się zdecyduje na zmiany. Za dużo byłoby pracy i za wysokie koszty. U znajomych takie ogrzewanie działa bardzo dobrze, dlatego nie dziwię się, że tak wiele osób je u siebie montuje. To się opłaca.

Mariusz

Posty: 9

 
Mnie ogrzewanie podłogowe bardzo odpowiada, ale trzeba zlecić jego położenie komuś, kto ma naprawdę bardzo duże doświadczenie. Inaczej można mieć poważne problemy. Tym bardziej, jeśli położymy na wierzch płytki.

Mamuśka

Posty: 21

 
Znajomy zlecał firmie montaż ogrzewania podłogowego w Skawinie i dali radę. Wszystko działa i nic nie cieknie. To sukces, albowiem podobno wcale to nie jest takie proste i sporo firm nie za niesłychanie wie jak te prace należy wykonywać.

dzastinn

Posty: 14

 
Zlecałem położenie ogrzewania podłogowego w Krakowie wyspecjalizowanej w tym firmie. Doradzili mi bardzo rzetelnie, co zastosować i od dawna jestem zadowolony z użytkowania ogrzewania. Lepiej jest zapłacić więcej, ale przynajmniej mamy pewność, że wszystko działa.

gzdyl

Posty: 8

 
Chciałem założyć sobie takie ogrzewanie, lecz nie było wtedy jak. Teraz to dopiero może jak będzie jakiś większy remont to się zdecyduje na zmiany. Za sporo byłoby pracy i za wysokie koszty. U znajomych takie ogrzewanie działa bardzo dobrze, zatem nie dziwię się, że tak wiele ludzi je u siebie montuje. To się opłaca.

khazdul

Posty: 5

 
Firma montująca mi ogrzewanie podłogowe w Proszowicach ma swoją ofertę na stronie http://www.instalco-krakow.pl/ogrzewanie-podlogowe-krakow.html. Polecam Wam tam zajrzeć, bo naprawdę są bardzo dobrze przygotowani. Wykonują również przeróżne drobniejsze prace hydrauliczne. Są w tym najlepsi.

Wariat

Posty: 3