Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

upominki reklamowe, oferta sklepu??

upominki reklamowe, oferta sklepu??

Czy warto zamawiać smycze reklamowe do biura? Nie wiem czy jeszcze takie gadżety są w ogóle sławne. Co o tym myślicie?

dermuster

Posty: 2

 
U nas w biurze mamy dużo smyczy reklamowych, z których korzystają klienci i pracownicy. Kluczy każdy ma dużo, dlatego taka smycz jest bardzo potrzebne. Nie pamiętam ile kosztowały takie smycze, ale na pewno drogie nie były. Każda ma nadruk z logo i hasłem reklamowym naszej firmy, dlatego jest to super reklama.

Lamusek

Posty: 22

 
Widziałem oferty z tanimi upominkami reklamowymi na stronie https://taniedlugopisy.pl. jest tego naprawdę bardzo sporo, wobec tego i klient indywidualny i biznesowy na pewno coś interesującego dla siebie znajdą. Można stawiać na bardzo niskie ceny, wysoką jakość i co tylko jeszcze chcemy. Propozycja jest ogromna.

Posty: 8

 
Gadżety trzeba dopasować do własnej firmy. To, czym się zajmujemy albo sprzedajemy ma tutaj znaczenie, zatem trzeba sobie takie oferty niezmiernie dokładnie zbadać. Wtedy łatwiej jest zdecydować o tym, co wybrać.

Michaś

Posty: 2

 
Zamówiłem bardzo dużą ilość długopisów reklamowych plastikowych. Kosztowały po kilkadziesiąt groszy za sztukę, ale są wykonane naprawdę z bardzo trwałych materiałów. W ogóle ładnie się to wszystko prezentuje.

ym-9090

Posty: 5

 
Mam metalowe długopisy reklamowe z grawerem. Nie kosztowały wcale tak dużo, dlatego według mnie to super gadżet, który można polecić osobom, które cenią sobie wysoką jakość. Do wyboru jest bardzo dużo długopisów.

Kitas

Posty: 2

 
Gadżety nigdy nie wychodzą z mody. Zmieniają się tylko, dlatego można zamawiać te zwykłe gadżety jak smycze czy długopisy, ale można również kupować jakieś droższe jak pendrive. Ofert jest bardzo dużo.

Marioleczka

Posty: 4

 
Jeśli chcemy znaleźć ofertę z tanimi gadżetami reklamowymi to trzeba szukać w internecie. Widzimy od razu, co to za oferta i czy spełnia nasze wymagania i oczekiwania.

Śmieszek

Posty: 9