Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, znacie ?

nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, znacie ?

Wiecie jak wygląda język angielski żłobek w Krakowie? Chce, aby moje dziecko od małego chodziło na profesjonalnie lekcje.

Odi

Posty: 1

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, ale trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bo w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

CHatka-eKo

Posty: 10

 
Jeśli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak dużo dziecko na tym zyska. Uczy się, ale jednocześnie bawi, bowiem to właśnie taka metoda. Po pewnym okresie dziecko zaczyna rozumieć coraz więcej. U moich dzieci właśnie tak było, wobec tego polecam nauczanie od wczesnych lat.

Marynek56

Posty: 14

 
Jeśli ktoś interesuje się nauką angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie to tutaj https://happystudents.pl jest bardzo dobrze przygotowana oferta. Mamy dostęp do osób z bardzo duża wiedzą i doświadczeniem.

serbuś

Posty: 5

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma należyte podejście. Zrazić dziecko można w prosty sposób i wtedy już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

Dooog

Posty: 4

 
Według mnie to osoby, które mają się tym zajmować powinny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bo to wcale nie jest łatwe zadanie.

Zdzichu 

Posty: 8

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, natomiast trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bo w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

Franuś

Posty: 11

 
Angielski otwiera dzisiaj drzwi na świat. Jeśli się go nie zna to niestety, ale mamy poważne problemy. Warto, zatem dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

Miki789

Posty: 3

 
Na pewno trzeba zlecić naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie komuś, kto ma w tym bardzo duże doświadczenie. Wtedy są z tego same pozytywne efekty. Można liczyć na to, że dziecko się nie zrazi do nauki tylko będzie się ze swoimi rówieśnikami bardzo dobrze bawić.

dominikk5

Posty: 3

 
Raczej nie jest trudno odnaleźć kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Niewątpliwie właściwe podejście jest tutaj niezwykle istotne i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze poprawnych metod nauczania angielskiego.

TomekK

Posty: 6