Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie można ściągnąć mp3 na telefon ?

Gdzie można ściągnąć mp3 na telefon ?

Hej kochani skąd ściągacie darmowe mp3. Jeszcze się nie natknęłam na fajną stronkę. Co polecacie?

Mr Boks

Posty: 12

 
Od niedawna dopiero zacząłem się interesować czy są jakieś atrakcyjne stronki, gdzie można ściągać mp3 na telefon i wcale nie jest tak, że nie ma. Mnie udało się odszukać kilka atrakcyjnych miejsc, z jakich jestem usatysfakcjonowany. To w sumie zależy od tego, kto jaki gatunek muzyczny preferuje i których kawałków szuka.

dzaman

Posty: 15

 
Odpowiednio to trudno odszukać w sieci jakąś fajną stronkę z mp3 za darmo. Mnie osobiście nigdy nie udało się pod tym względem odszukać coś co mógłbym innym polecić. Dlaczego tak jest? Bowiem trzeba kochani zapłacić:) i nie myślcie sobie, iż kiedykolwiek będzie w przeciwnym wypadku .

Koktus

Posty: 15

 
Zawsze ściągałam mp3 za darmo i jakoś nie trafiłam nigdy na miejsce gdzie mnie oszukali, że potem trzeba było zapłacić. Trzeba dobrze czytać to co malutkim druczkiem na dole strony lub w regulaminie;)

daruu

Posty: 14

 
Tutaj macie fajny portal z muzyką, mp3 za darmo – utwory nowe i faktycznie jest w czym wybierać. Bardzo ogromna baza http://www.thebestmp3.pl. Na pewno wam się spodoba. Dajcie znać, czy wpadło wam coś w ucho:)

Damiano

Posty: 18

 
Sądzimy tak samo. Tyle, iż dla chcącego nic ciężkiego i może trzeba się troszkę zagłębić w tych poszukiwaniach. A na tej stronie naprawdę idzie odnaleźć do rzeczy muzę. Bynajmniej w moim odczuciu tak jest. Ale w końcu też przecież jesteśmy Polakami i należy nam się nieco narzekania. Właśnie stamtąd ściągnąłem sobie mp3 na telefon.

Marti

Posty: 10

 
No i rzecz jeszcze jedna istotna, żeby było to, czego szukamy. Oklepane kawałki zawsze będą i to wszędzie, ale to co tak naprawdę chcielibyśmy odnaleźć mp3 na telefon raczej nie. Niemniej jednak jeżeli chodzi o tę stronkę, co kolega proponuje to wchodziłem i całkiem spoko. Też polecam. O dziwo zastałem tam kawałki, jakie nie myślałem, iż będą w bazie.

mazi1991

Posty: 22