Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Podsłuch w telefonie - POMOCY !!!

Podsłuch w telefonie - POMOCY !!!

Hej. Czy uważacie, że podsłuch w telefonie to dobry sposób na lepsze kontrolowanie mojej nastoletniej córki?

dominikk5

Posty: 18

 
Nie mam wątpliwości, że czasami jedynym wyjściem w pewnej sytuacji jest podsłuch w telefonie. Zainstalowałem taki w celu kontrolowania pracownika, który okazało się według lokalizacji GPS niezmiernie w wielu przypadkach podczas pracy lubił załatwiać własne prywatne sprawy.

sztandar

Posty: 24

 
Pozytywnie oceniam spyphone, ponieważ zakres jego funkcjonalności jest wręcz genialny. Jest w stanie monitorować faktycznie wszystko, co użytkownik robi z wykorzystaniem telefonu komórkowego – nawet odwiedzane strony internetowe. Śmiało polecam wszystkim!

Webmaster

Posty: 18

 
Kilka dni temu podjąłem decyzję, że zainstaluję podsłuch w telefonie należącym do mojej żony. Coraz częściej otrzymywała dziwne telefony i szybko wychodziła po nich z domu. Domyśliłem się, że coś jest nie tak, ale nie chciałem jej śledzić, bo wyszłoby to od razu na jaw. Podsłuch to idealna sprawa :)

Kmiotek55

Posty: 13

 
Dla wszystkich tych, którzy chcą zainstalować podsłuch w telefonie, do którego mają dostęp polecam usługi tej firmy, a właściwie ich aplikację: http://spyphonesoft.pl. Na pewno nie zawiedziecie się, bo dla mnie funkcjonalność programu okazała się wręcz zbyt rozbudowana. Póki co nie poznałem jeszcze pełnych możliwości tego oprogramowania. Polecam w 100%! :)

jurtus

Posty: 12

 
Trudno powiedzieć, kto może wymagać tego, aby zainstalować komuś podsłuch w telefonie.

Musimy jednakże pamiętać, aby nie narazić się w związku z tym na jakiekolwiek przykre konsekwencje, bo taki podsłuch mimo wszystko jest nielegalny :)

MAx_elo

Posty: 20

 
Szukałem aplikacji, jaka będzie w stanie nagrywać negocjacje odbywające się za pomocą mojego telefonu komórkowego. Dopiero po paru dniach trafiłem na spyphone.

Byłem pod wrażeniem, gdy sprawdziłem jej specyfikację. Obecnie zastanawiam się nad tym, aby zakupić licencję na tą aplikację na miesiąc próby.

89ostry89

Posty: 18

 
Każdemu, kto jest zainteresowany tym, aby umieścić podsłuch w telefonie chciałbym od razu zaznaczyć, iż to nie jest tanie rozwiązanie. Niektórzy wyobrażają sobie, iż to pluskwa w telefonie, a tak rzeczywiście da radę załatwić sprawę za pomocą aplikacji, która rejestruje wszystkie ruchy użytkownika telefonu.

D.N.O.

Posty: 15

 
Z pomocą spyphone, a więc aplikacji, którą zainstalowałem na czyimś telefonie, a potem ukryłem mam dostęp do bardzo wielu ciekawych informacji. Zależało mi głównie na potwierdzeniu czegoś, co podejrzewałem. Taki podsłuch pozwolił mi uświadomić sobie kilka spraw.

djramu

Posty: 22

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, fotografie oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko trafnie kosztuje, więc musimy i trafnie sporo płacić za usługę ;)

omen100

Posty: 16