Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Karta paysafecard, polecicie coś ?

Karta paysafecard, polecicie coś ?

Chciałbym mieć takie konto paysafecard. Z tego co się orientowałem to bardzo wygodna forma płatności, gdzie się po takie trzeba zwrócić?

Lomartek67

Posty: 13

 
Mam niewypłacone środki na koncie i chyba jest to już niemała sumka. W takim układzie będę musiała rozpracować ten serwis. Propozycja nie do odrzuceni, tyle tylko czy rzeczywiście jest tak dobrze, jak piszecie? Słyszałam różne opinie, więc wolę przekonać się sama, żebym później nie żałowała.

Hostelos3

Posty: 15

 
No proszę jak można działać, a mnie zawsze przepadała kaska. Teraz na pewno skorzystam z tych kont paysafecard, bo jak widać są opłacalne. Z takiego konta już nic mi nie przepadnie;)

kamilos071

Posty: 27

 
Stale zlecam zamianę SMS na punkty tutaj http://zamiensms.pl. Nie jest to nie ulega wątpliwości fortuna, ale zawsze coś na małe okazjonalne zakupy albowiem za bezpośrednie punkty można coś zakupić lub wypłata na swoje indywidualne konto bankowe. Mnie pasuje, zobaczcie i oceniajcie. Nie mówcie nie, zanim nie sprawdzicie:)

pawel253

Posty: 15

 
Osobiście mam bzika na punkcie kuponów rabatowych i poszukuję możliwości wszędzie, żeby móc je pozyskać. Tu nie zdobywam, tu po prostu zamieniam je za własne swoje niewykorzystane środki na koncie w telefonie.

asu204

Posty: 15

 
Niezmiernie trafny pomysł. Mnie jak najniezwyklej pasuje. Taka zamiana SMS na punkty raz w miesiącu zawsze mi się przydaje, albowiem coś tam mi zalega na koncie. Nie każdemu naturalnie opłaca się ta metoda, niemniej jednak dla zalegających środków, jakie mogą przepaść to dobra rzecz.

Oct714

Posty: 10

 
Ja też korzystam z tego serwisu i nie zamierzam zrezygnować. Jak mogę to środki jakoś tam wykorzystuję, ale gdy się nie da korzystam z zamiany SMS na punkty. Po jakimś czasie z reguły zbiera mi się fajna sumka do przelewu, nie korzystam z kuponów, rabatów, odzyskuję żywe pieniądze:)

dziobuś

Posty: 16

 
Nawet mi się podoba:) Nie miałem pojęcia, że takie opcje istnieją, niemniej jednak dobrze, że wpadłem na tę stronkę z zamianą SMS na kody rabatowe i nareszcie nie przeklinam mojego operatora;) Wkurzam się, niemniej jednak taki już mój los, serwis z zamianą jak najbardziej polecam.

TomekK

Posty: 19

 
To oferta przeznaczona dla tych, którzy mają właśnie niewypłacone środki na koncie i nie mają co z nimi zrobić, usługa nie jest po to, żeby z niej na siłę korzystać, tylko wtedy, gdy ci jej akurat potrzeba.

Kitas

Posty: 14

 
Nawet mi się podoba:) Nie miałem pojęcia, że takie opcje istnieją, ale dobrze, że wpadłem na tę stronkę z zamianą SMS na kody rabatowe i nareszcie nie przeklinam mojego operatora;) Wkurzam się, ale taki już mój los, serwis z zamianą jak najbardziej polecam.

Andziaaan

Posty: 16