Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

salon urody w Krakowie, znacie ?

salon urody w Krakowie, znacie ?

Jaki salon urody w Krakowie polecacie. Powstało tak mnóstwo, że trudno się zdecydować. Chodzi mi o jakiś z w miarę przystępnym cennikiem.

ilor45

Posty: 5

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Dużo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

tyuMer

Posty: 15

 
Też słyszałam, iż Muneca to doświadczone miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niesłychanie miła atmosfera, a jak konieczny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

czesterk

Posty: 12

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

opert34

Posty: 10

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie www.munecakrakow.pl. Uważam, że to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

lechu98

Posty: 15

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, niemniej jednak wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz wiele salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

cezar

Posty: 21

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Wiele słyszy się dzisiaj na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, zatem nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

NiKRK45

Posty: 17