Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

czyszczenie dywanów Tuchola, szukam

czyszczenie dywanów Tuchola, szukam

Witam. Szukam sprawdzonych usług prania dywanów w Chojnicach. Jeśli możecie polecić jakąś pralnię, napiszcie. Dziękuję.

Dyduchrr

Posty: 4

 
U nas dywany są zawsze schludne i rzeczywiście bez porównania z tymi, które ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, iż to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z fachowego czyszczenia dywanów. Jest wiele tanich pralni w Grudziądzu.

retrun

Posty: 6

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także oferują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

Dzidzia

Posty: 5

 
Zastanawiam się nad skorzystaniem z prania dywanów w Tucholi. Poszukuję porządnej pralni, natomiast muszę być pewna, że robią to skutecznie i dywan wróci do mnie jak nowy. Polecacie jakieś miejsce?

Motospec

Posty: 7

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała skorzystać z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi porządnych pralni, niemniej jednak jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

showmemore43

Posty: 20

 
Mam dzieci, które są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w porządnej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam bardzo dobre zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość przez bardzo długo i wtedy wystarczy go tylko regularnie odkurzyć.

Ciapek

Posty: 10

 
Sprawdź sobie pralnie i porównaj sposoby, jakie stosują. Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów w Grudziądzu, to mogą przyjechać do domu i wyprać na miejscu, ale to wówczas nie jest tak skuteczne jak pranie w pralni. Wiem z własnego doświadczenia.

Mamuśka

Posty: 21

 
Tak myślałam i nie myliłam się. Dobrze, iż skorzystałam z prania dywanów w Świeciu, bowiem teraz widzę różnicę. Mąż zawiózł do pralni dywan, który już od dawna wymagał konkretnego prania. Teraz pachnie, nie ma plam, a przede wszystkim tych groźnych roztoczy.

piet

Posty: 25

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, bo nawet jak to jest jakaś doświadczona usługa, to bez tak profesjonalnych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, bo tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

Matizi91

Posty: 6

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, bo nawet jak to jest jakaś fachowa usługa, to bez tak profesjonalnych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, bo tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

rz3zn!k

Posty: 11