Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Hej, dzień dobry dziewczyny. Szukam dobrego internetowego sklepu z naturalnymi kosmetykami. Jesteście w stanie coś doradzić? Jak jestem u siebie na mieście w drogerii to raczej ciężko jest mi coś dostać z naturalnym, eko składem.

wigry00

Posty: 12

 
Hej, hej! Też bym z chęcią parę rzeczy z domowej kosmetyczki wymieniła na coś zdrowszego. Choćby był do demakijażu średnio mi służy, słabo zmywa, a poza tym skóra jest po nim jakaś taka – zmęczona.

Zuchman

Posty: 13

 
Moim ostatnim hitem jeśli chodzi o kosmetyki są peelingi algowe peel-off ze strony e-naturalne.pl. Mają ich ogromny wybór, można dobrać coś pod swoją cerę. Działanie jest rewelacyjne i są to peelingi proste w użytku. Jak ktoś ma mało czasu w ciągu dnia tak jak ja, to na pewno będzie zadowolony z tego, że zrobienie peelingu w tym wypadku zajmuje raptem parę minut.

Lupusx

Posty: 10

 
Chętnie bym coś tutaj doradziła, ale nie mam zupełnie rozeznania. To już moja przyjaciółka bardziej siedzi w temacie kosmetyków, zawsze jak potrzebuje się poradzić, skonsultować to dzwonię do niej. Ona ma łazience praktycznie całą szafkę z różnymi kremami itp.

Lamey

Posty: 20

 
Powstało multum sklepów z naturalnymi kosmetykami ale trzeba być ostrożnym przy zakupach, bo się można dać na brać. Na pewno nie można polegać tylko na opisie, warto się wczytać w skład i to dość dokładnie.

frustert

Posty: 14

 
Nie wiem co polecić w Twoim wypadku. Akurat jeśli chodzi o kosmetyki, a już zwłaszcza te naturalne to jestem zielona. Coś tam mi się obiło o uszy, ale nie wgłębiałam się nigdy w temat.

Worms

Posty: 20