Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Powiększanie penisa

Powiększanie penisa

Zauważyłem, że po 30 spadło mi trochę libido. Ćwiczę, sporo biegam, mam w miarę niezłą dietę, ale coś się jednak z tematem dzieje, że nie mogę się przywrócić do porządku. Może suplementacja, ale czym konkretnie?

Black_Riot 

Posty: 5

 
Kupuj zawsze opakowanie testowe, nawet kilku suplementów, żeby organizm się do jednego specyfiku nie przyzwyczaił po prostu. Jedna z najlepszych strategii, nawet przez farmaceutów często polecana.

Złoty

Posty: 20

 
Obniżone libido często wynika z diety zbyt mocno nasyconej węglowodanami, szczególnie cukrami. Może warto przeanalizować jadłospis?

aluś44

Posty: 6

 
Właśnie też myślę, że możesz mieć nadciśnienie. U mnie diagnoza wiązała się właśnie z wykryciem problemów seksualnych.

Różyczka

Posty: 9

 
Sprawdź, czy ciśnienie ci za bardzo nie rośnie po tabletkach. Bardzo ważna sprawa, bo czasami jest tak, że po uregulowaniu nadciśnieniu wszystko pod względem seksualnym wraca do normy. U mnie przynajmniej tak było.

kamilos071

Posty: 27

 
Jak nie chcesz sobie chemicznie zaszkodzić, a jedynie podnieść libido z perspektywą większego ukrwienia penisa to polecam dr Penigreat. Działa po tygodniu mniej więcej podobnie do tabletki viagry, ale nieco mniej intensywnie. Musiałem odstawiać, bo czasami miałem duże wzwody bez aktywności seksualnej. Spontaniczne ;) Jest zatem spora moc tego specyfiku.

namok

Posty: 14

 
Jak obniżone libido trwa dłużej niż pół roku to trzeba koniecznie iść do lekarza. To podobno okres wystarczający do zastosowania różnych terapii.

bertys

Posty: 11

 
Może medytację wprowadź do codziennej rutyny. Mi bardzo pomogła się zrelaksować, co przełożyło się na naturalny wzrost libido. Polecam gorąco.

980000

Posty: 10