Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gimnastyka twarzy, znacie kogoś

Gimnastyka twarzy, znacie kogoś

Cześć. na czym polega odmładzanie twarzy? Może ktoś mógłby mi coś na ten temat coś ciekawego napisać?

Dziękuję za wszelką okazaną pomoc.

Gucio

Posty: 15

 
Witam. To prawda że nasze mamy raczej o siebie nie dbają. Przypadek mojej mamy jest dość uciążliwy. Ma bardzo zniszczoną postarzałą twarz. Nie jest jeszcze bardzo stara, ledwo przekroczyła pięćdziesiąt lat i tym bardziej chce jej pomóc.

NeCr0

Posty: 18

 
Cześć.

Od obecnie zaczynam dbać o siebie, własne ciało i własne samopoczucie. Nikt mi nie wmówi że to nie jest znaczące. Nie dziwię się gwiazdom telewizyjnym że wydają tak wiele kasy na poprawę urody, bowiem to bez wątpienia wpływa na poprawę ich zdrowia psychicznego.

Elllooo12

Posty: 22

 
Witam. Może czasy są rzeczywiście dziś ciężkie, ale wydaje mi się że jeśli się samemu nie zadba o swój wygląd to przecież nikt tego za nas nie zrobi. A niestety lat zaniedbań nie jest się w stanie cofnąć.

Czarek

Posty: 25

 
Cześć. No proszę panowie również wiedzą co jest dobre. Ja po ostatnim masażu twarzy miałam bardzo długo bardzo dobry nastrój. Potwierdzi to z pewnością mój małżonek bez wahania.

lenox4

Posty: 17

 
Cześć.

twarz to bardzo ważna rzecz, ponieważ to po niej od razu widać czy się dba o siebie czy nie. Trudno jednak zapracowaną i zabieganą osobę zmuszać do pewnych rzeczy. Wiadomo, że wizyta w salonie kosmetycznym nie jest czymś niezbędnym, dlatego naszym mamom tak trudno zagospodarować na to czas.

klimnrt

Posty: 11

 
Hej. Ciężko tak coś polecić, musisz konkretnie napisać jakie usługi cię interesują, co chciałabyś wykonać.

Bywa że dany salon zajmuje się wszystkim niemniej jednak są takie salony specjalistyczne, które rzeczywiście fachowo podchodzą do tematu i się zajmują określoną partią ciała.

Jacuś

Posty: 20

 
Dzień dobry. Ja też niedawno miałam taki kłopot i zafundowałam mojej przyjaciółce od serca wizytę u kosmetyczki. Była z tego niezmiernie zadowolona. Taka wizyta to nie jedynie poprawa wyglądu fizycznego lecz także poprawa nastroju.

Szaju

Posty: 24

 
Cześć.

Czy kupowaliście gdzieś karnety na wejście do salonu kosmetycznego na zabieg upiększający. Jeśli tak to bardzo proszę napiszcie gdzie najlepiej się udać, gdzie uzyska się fajną profesjonalną pomoc?

Dziękuję z góry za wszelką pomoc.

fill

Posty: 22

 
Hej.

To bardzo dobry pomysł wysłać koleżankę na taką wizytę na przykład w salonie kosmetycznym. Tym bardziej to dobry pomysł, że oprócz poprawy zewnętrznego wyglądu poprawi jej się na pewno też humor.

Biforr23

Posty: 17