Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Okulary Emporio Armani, dobry sklep

Okulary Emporio Armani, dobry sklep

Hejka. Czy znacie jakiś sklep z okularami korekcyjnymi, które dostępne są w rozsądnej cenie? Pomóżcie, bo nie jestem w stanie znaleźć nic fajnego.

czesiuuiu87

Posty: 13

 
Dla mnie zawsze gigantyczne wyzwanie stanowiły okulary dziecięce. Wybierałam zawsze oprawki mojemu synowi, lecz brałam pod spostrzeżenie ich wygląd, choć nie ukrywam, iż na pierwszym miejscu stawiałam jednakże ich trwałość. Dziecko jak to dziecko. Niekiedy zdarzy mu się usiąść na okularach lub potrafią mu spaść.

didiw

Posty: 25

 
Wydaje mi się, że okulary korekcyjne uniseks to dobre rozwiązanie w poniektórych z opisywanych przez Was przypadków.

Powinniście być zadowolone ze zrealizowania takiego zakupu – co do tego nie mam jakichkolwiek wątpliwości. Kierujcie się swoimi indywidualnymi wymaganiami względem okularów, a nie jakimiś poradami na forum.

Uwierzcie mi na słowo.

Mr Frog

Posty: 19

 
Zgadza się. Każdy sklep z okularami przeciwsłonecznymi, a właściwie jego pracownik powinien być w stanie wytłumaczyć Ci różnicę pomiędzy porządnymi okularami, a takimi, które kosztują kilkanaście złotych na straganie. Osobiście zadałem takie pytanie i otrzymałem fachową odpowiedź. Polecam pytać sprzedawców :)

latynos44

Posty: 18

 
Dziwi mnie, że wiele osób rezygnuje z tego, aby nosić okulary korekcyjne.

W sumie tylko w ten sposób bez konieczności operacji można poprawić swój wzrok. Niekoniecznie założenie okularów sprawia, iż wyglądamy gorzej. Odnosi się to zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Kiziak

Posty: 21

 
Kilka tygodni temu kupowałem okulary korekcyjne męskie i byłem pozytywnie zbudowany tym, jaki miałem wybór. Koszt – odnośnie tej kwestii wolałbym się za mocno nie wypowiadać, bo wiadomo, że to jednorazowy wydatek na kilka lat, a zapłaciłem ponad tysiąc złotych. Natomiast cóż, za jakość trzeba płacić.

midnajt

Posty: 29

 
Rzeczywiście lubię markowe okulary przeciwsłoneczne, a więc wybrałem ten produkt: http://glama.pl/?product=emillio-pucci-ep692s-004.

Na pewno nie rozczarujecie się zarówno z tych okularów, jak i oferty tego sklepu internetowego. Szybka wysyłka, a cena okularów najniezwyklej konkurencyjna na rynku!

Serdecznie polecam :)

marcin225

Posty: 23

 
Kilkunastokrotnie wizytowałam już sklep z okularami przeciwsłonecznymi i to niejeden. Zawsze w okularach mi coś nie pasowało, bo nie spełniały wszystkich moich oczekiwań. Dopiero wówczas, gdy trafiłam do sklepu z markowymi okularami przeciwsłonecznymi znalazłam produkty, które odpowiadały moim potrzebom.

Teraz wiem, gdzie kupować :)

Darek

Posty: 18

 
Wydaje mi się, że okulary korekcyjne męskie to dość szeroki wybór produktów. Druga sprawa, że mężczyźni raczej nie mają tak olbrzymich wymagań względem okularów, które muszą nosić.

Zaobserwowałam to wielokrotnie, albowiem faceci są w stanie wybrać okulary nawet podczas wizyty w pierwszym sklepie z oprawkami. Z kolei ja tak zdecydowanie nie potrafię :)

Asia

Posty: 9